Dažniausiai užduodami klausimai

Ko dula nedaro?

Pogimdyminė dula  neteikia medicininių paslaugų, gydymo / diagnozės motinai ar kūdikiui, taip pat neteikiamos sunkios namų tvarkymo paslaugos.  Taip pat ji nėra Tavo kūdikio auklė.

Ar yra minimalus valandų skaičius?

Dirbama  mažiausiai 2 valandas per dieną. Patirtis rodo, kad per trumpesnį laiką nei 2 valandos, sunku suspėti padaryti kažkokių naudingų darbų.

Ar ji padeda žindyti?

Pogimdyminė dula  siūlo įprastą maitinimo krūtimi palaikymą, jei Tau to reikia. Ji gali padėti spręsti įvairius žindymo aspektus. Tačiau atmink, kad kai kuriais klausimais, susijusiais su žindymu, gali prireikti ir  labiau specializuoto žindymo konsultanto pagalbos.

Kada galima kviesti pogimdyminę dulą?

Dula po gimdymo gali būti pakviesta bet kada, kai būsi pasiruošusi, kad ji ateitų į Tavo namus. Tai gali būti ir kelios dienos po gimdymo, ir porą savaičių po gimdymo. Paprastai dirbama su šeimomis nuo 1 savaitės iki 6 mėnesių. Pastebėta, kad po 6 mėnesių daugumai  klientų atsiranda auklės paslaugų poreikis.

Ar pogimdyminė dula dirba vakarais ar savaitgaliais?

Kartais dula gali ateiti  vakarais ar savaitgaliais. Tai labai priklauso nuo tvarkaraščio. Jei toks poreikis atsirastų, reikėtų perspėti iš anksto. Budėjimas naktį taip pat galimas, bet jau už papildomą mokestį.

Ar ji padės prižiūrėti ir vyresnius vaikus?

Dula gali padėti kitiems vaikams, kai Tu prižiūri savo naujagimį. Galime gaminti užkandžius ar žaisti žaidimą.